MENU

svatební fotografka Úštěk

svatba 2020

přijímám rezervace

Nabízím půldenní a celodenní svatební balíček a v této chvíli mám zaplněno 2/3 dostupných termínů pro rok 2020. Většinu dne se snažím pohybovat se jako reportážní fotograf – chodit po špičkách, být nenápadná a nezasahovat do dění a zachytit tak momentky. Působím v okolí Litoměřic, ale na veselku za vámi přijedu, i když to nebude úplně za rohem. :)

Úštěk je krásné historické městečko, které mám spojené se svým dětstvím. Několikrát za rok se tím směrem vydávám na naší rodinnou chatu, která se nachází nedaleko – v Holanech. Minimálně jednou ročně se mi pak poštěstí podívat se do okolí také jako svatební fotograf a moc ráda se sem vracím. Pokud nechcete jezdit daleko, útulnou volbou pro pořádání svatební veselky je Statek Starý Týn, v širším okolí pak třeba Panství Velichov, které se nachází směrem na Ústí nad Labem.

DALŠÍ MOMENTY ZE SVATBY

(z rozhovoru pro Veletrhsvatbarium.cz)

Pokud byste měla popsat ideální svatbu pro Vás jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm... asi bez deště. :D Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Mívají snoubenci nějaká konkrétní svatební “fotopřání”? Pokud ano, jaká snoubencům plníte nejraději?

Myslím, že každý má někde toho svého fotografa a já se tím, co prezentuji ve svém portfotliu snažím najít k sobě takové snoubence, se kterými si padneme do oka. Zkrátka ty, kteří to vidí stejně jako já a ví, že mi mohou důvěřovat. I když pak přijde fotopřání, určitě to nebude nic, co by jedné či druhé straně bylo nepříjemné.

CLOSE