MENU

svatební fotografka Kladno

svatba 2020

přijímám rezervace

Nabízím půldenní a celodenní svatební balíček a v této chvíli mám zaplněno 2/3 dostupných termínů pro rok 2020. Většinu dne se snažím pohybovat se jako reportážní fotograf – chodit po špičkách, být nenápadná a nezasahovat do dění a zachytit tak momentky. Působím v okolí Litoměřic, ale na veselku za vámi přijedu, i když to nebude úplně za rohem. :)

Poblíž Kladna se vyskytuje hned několik krásných míst na svatební hostinu či obřad – např. tradiční kladenská restaurace Letná, opodál v Malých Číčovicích je to Penzion v Polích, v Dobrovízi pak Vánoční dvůr. V okolí je také spousta krásných míst v přírodě a určitě budou dostupná i třeba pro boho svatbu v lese. Několik jsem jich již jako svatební fotografka navštívila a ráda se tam znovu podívám.

DALŠÍ MOMENTY ZE SVATBY

(z rozhovoru pro Veletrhsvatbarium.cz)

Pokud byste měla popsat ideální svatbu pro Vás jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm... asi bez deště. :D Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Mívají snoubenci nějaká konkrétní svatební “fotopřání”? Pokud ano, jaká snoubencům plníte nejraději?

Myslím, že každý má někde toho svého fotografa a já se tím, co prezentuji ve svém portfotliu snažím najít k sobě takové snoubence, se kterými si padneme do oka. Zkrátka ty, kteří to vidí stejně jako já a ví, že mi mohou důvěřovat. I když pak přijde fotopřání, určitě to nebude nic, co by jedné či druhé straně bylo nepříjemné.

CLOSE